info@kopier.com.tr +90 374 215 87 71

 

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

KYOCERA Üstün Performanslı Yeni A3 Yazıcısını Piyasaya Sürdü

Bilgitaş’ın distribitörü olduğu Japon Kyocera Document Solutions, ürün gamına bir yenisini daha ekledi. ECOSYS P4040dn dakikada 40 sayfa A4 baskı hızına sahip, farklı ebatta çıktı ve güvenlik özelliklerine ihtiyaç duyan iş gruplarına hitap eden olan hızlı ve kompakt bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Bir önceki seride yer alan FS-6970dn’nin yerine gelen ürün, birçok farklı özelliği barındırmaktadır. Düşük sayfa başı maliyeti sınıfında oldukça rekabetçi olup, kağıt kasedi ve çok amaçlı tepsiden birbirinden farklı kağıt tipleri ve A6 ‘dan A3’e farklı kağıt ebatlarını desteklemektedir.

Özellikle birden fazla kullanıcının aynı ürünü kullandığı durumlarda doküman güvenliliği gün geçtikte önem kazanmaktadır, bu yüzden P4040dn güvenliği sağlamak amacıyla birçok gelişmiş özellik içermektedir. Private Print ile cihaz üzerinde bulunan alfanumerik tuşlardan faydalanılarak talep üzerine çıktı alınabilmektedir, kimlik doğrulama için opsiyonel kart okuyucu konumlandırılabilmekte ve şirket bilgilerini koruyarak ürün seviyesinde güvenlik sağlayan opsiyonel veri güvenlik kiti eklenebilmektedir.

P4040dn özellikle bankalar, muhasebe ve inşaat sektörleri gibi, birden fazla lokasyondan bağlantının mecbur olduğu dikey pazarlara hitap etmektedir. Kyocera’nın AirPrint ve Mopria (Mobile Printing Alliance) ile uyumlu mobil yazdırma uygulaması gerçek bir son kullanıcı tecrübesi yaratarak herhangi bir cihazdan yazdırma imkanı sağlamaktadır.